ارسال تبلیغات کلیکی   

شما یه آدرس که هدف نهایی تبلیغ شماست را در قسمت آدرس تبلیغ وارد می کنید. تبلیغ شما توسط ادمین کانال ها به کانال های تلگرام ارسال می شود تا به تعداد کلیک درخواست شما توسط شما برسد.

این عنوان در تبلیغ شما نمایش داده نخواهد شد و تنها برای لیست کردن استفاده خواهد شد. یعنی شما با دیدن این عنوان متوجه خواهید شد که کدام تبلیغ منظور نظر شما است.

در انتخاب متن تبلیغاتی دقت کنید. یک متن جذاب و تا حد امکان کوتاه برای تبلیغ خود انتخاب کنید تا کاربران به سرعت به لینک هدف شما هدایت شوند.

انتخاب

یک تصویر جذاب با کیفیت مناسب،‌ نه خیلی حجیم و نه خیلی بی کیفیت متناسب با متن تبلیغاتی خود انتخاب کنید.

این آدرس همان هدف تبلیغات شماست. یعنی آدرسی که می خواهید کاربران را به آن هدایت کنید. لینک را حتما بررسی کنید که سالم باشد و مشکلی نداشته باشد. لینک باید با http یا https شروع شود. در صورتی که می خواهید کانال تلگرامی در این قسمت وارد کنید می توانید آن را به صورت channel@ و یا https://t.me/channel که در آن channel نام کاربری کانال شما است ارسال کنید.

لطفا یک آدرس ایمیل را وارد نمایید تا در صورت بروز مشکل و همچنین ارسال گزارش روند کار با شما تماس حاصل شود.

در صورتی که کد تخفیف دارید در این قسمت وارد کنید.
میانگین مبالغ وارد شده توسط مشتریان حدود صد تومن می باشد. شما می توانید هر مبلغی بین 100 تومان و 300 تومان برای هر کلیک تعیین نمایید اما بدیهی است که تبلیغات با مبالع کمتر ممکن است زمان طولانی تری برای انجام نیاز داشته باشند..
  دریافت ۱۰۰ کلیک
  دریافت ۲۰۰ کلیک
  دریافت ۳۰۰ کلیک
  دریافت ۵۰۰ کلیک
  دریافت ۱۰۰۰ کلیک
  دریافت ۲۰۰۰ کلیک
  دریافت ۳۰۰۰ کلیک
  دریافت ۵۰۰۰ کلیک
  دریافت ۱۰۰۰۰ کلیک

تبلیغ شما در کانال ها ارسال خواهد شد تا کاربران بر روی لینک ارایه شده کلیک کرده و تعداد کلیک ها به تعدادی که شما تعیین کرده اید برسد.