فروش کالا در تلگرام   

شما یک محصول که هدف نهایی تبلیغ شماست را در قسمت آدرس تبلیغ وارد می کنید. تبلیغ شما توسط ادمین کانال ها به کانال های تلگرام ارسال می شود تا به تعداد فروش درخواست شده توسط شما برسد.

این عنوان در تبلیغ شما نمایش داده نخواهد شد و تنها برای لیست کردن استفاده خواهد شد. یعنی شما با دیدن این عنوان متوجه خواهید شد که کدام تبلیغ منظور نظر شما است.

در انتخاب متن تبلیغاتی دقت کنید. یک متن جذاب و تا حد امکان کوتاه برای تبلیغ خود انتخاب کنید تا کاربران به سرعت به لینک هدف شما هدایت شوند.

انتخاب

یک تصویر جذاب با کیفیت مناسب،‌ نه خیلی حجیم و نه خیلی بی کیفیت متناسب با متن تبلیغاتی خود انتخاب کنید.

برای اینکه بتوانیم تعداد فروش را مدیریت کرده و آمار ان را داشته باشیم بایستی محصول خود را در فروشگاه ساز tgmpay ثبت کنید. برای ثبت محصول خود می توانید از طریق ربات tgmpaybot (روش ساده تر) و یا سایت tgmpay.com اقدام نمایید.

لطفا یک آدرس ایمیل را وارد نمایید تا در صورت بروز مشکل و همچنین ارسال گزارش روند کار با شما تماس حاصل شود.

در صورتی که کد تخفیف دارید در این قسمت وارد کنید.
مبلغی که می خواهید بابت هر فروش به ادمین کانال (به عنوان بازاریای محصول شما) پرداخت کنید وارد نمایید. این مبلغ بایستی درصد قابل قبولی از قیمت محصول باشد (بین پنج تا سی درصدِ قیمت محصول) در غیر این صورت سفارش شما توسط ادمین های کانال ها نادیده گرفته می شود. به عنوان مثال اگر قیمتِ محصول شما ده هزار تومن می باشد پیشنهاد ما عددی بین پانصد تومن تا سه هزار تومن برای هر فروش می باشد. .
  فروش تا ۵۰ عدد - ۴,۹۹۹ تومان
  فروش تا ۱۰۰ عدد - ۴,۹۹۹ تومان
  فروش تا ۲۰۰ عدد - ۴,۹۹۹ تومان
  فروش تا ۳۵۰ عدد - ۴,۹۹۹ تومان
  فروش تا ۵۰۰ عدد - ۴,۹۹۹ تومان
  فروش تا ۷۵۰ عدد - ۴,۹۹۹ تومان
  فروش تا ۱۰۰۰ عدد - ۴,۹۹۹ تومان

ما هیچ تضمینی برای فروش محصول شما نداریم و این مبلغ برای اطمینان از اینکه شما قصد جدی تبلیغ دارید دریافت شده و در صورت فروش و یا عدم فروش محصول این مبلغ قابل عودت به شما نخواهد بود. ما تبلیغ شما را در معرض دید ادمین های هزاران کانال قرار می دهیم و آن ها بر اساس شرایط تبلیغ (نوع محصول، مبلغی که به ازای هر فروش پرداخت می کنید و ...) ممکن است تبلیغ شما را در کانال خود قرار دهند و یا ندهند